WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


środa, 29 maja 2013

Sweet French style

Dzisiaj przeniesiemy się w krainę słodyczy a mianowicie we francuskie klimaty, które zawsze i nieodłącznie kojarzą mi się z bielą, polami lawendy i stylem rustykalnym. Wszechogarniająca biel postarzanych przedmiotów, mnóstwo pastelowych bibelotów i koronek to właśnie to co idealnie nadaje się do urządzania romantycznych sypialni albo kuchni w wiejskich domkach. Styl ten jak na mój gust bywa często zbytnio przesłodzony ale ma to też swój urok:) ENJOY!:)

Today we will visit the sweet land which  always for me links with white, fields of lavender and rustic style- French style. All-embracing white of old fashined or designed furniture, plenty of pastel colors bibelots, houseware and lace, all ideal for romantic style designed bedrooms or kitchens in cottage houses. A little bit too sweeet as for my taste but it has enormous charm I must say:)
ENJOY!:)


Ciekawe co na zdjęcie poniżej powiedziałby Dahar:)
I wonder what Dahar would say seeing this below:)

Contemporary Entry by New York Interior Designer Tara Seawright

Pozdrawiam serdecznie!
 Thanks & best wishes!