WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


środa, 24 lipca 2013

Projektowanie garderoby/Designing a wardrobe

Projektowanie garderoby może być wielką przyjemnością w szczególności jeśli mamy na nią całe oddzielne pomieszczenie:) Jest to sytuacja idealna i nasza garderoba może wówczas wyglądać mniej więcej tak:
Designing a wardrobe can be a great pleasure, especially if we have a separate room for it:) This is ideal situation and our wardrobe can look more/less like below:Contemporary Closet by Naples Architects & Designers Weber Design Group, Inc.


Garderoba powinna mieć wentylację albo okno. Aby się swobodnie ubrać przestrzeń garderoby powinna minimalnie wynosić 150x150cm. Światło w kilku miejscach, a kolory na ścianach raczej w odcieniach bieli i beżu. Jeśli nie mamy osobnego pomieszczenia ale wystarczająco miejsca możemy rozplanować szafę w zabudowie. Głębokość samej garderoby do przechowywania to przynajmniej 60 cm. Powinniśmy przewidzieć miejsce na torby podróżne u samej góry, na sprzęt sportowy, osobne półki na buty (o szerokości przynajmniej 80-100cm), niezbyt głębokie szuflady na bieliznę. Przykładowe rozplanowanie  poniżej.
Miłego dnia!
Have a nice day!