WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


czwartek, 29 sierpnia 2013

Nostalgiczny len/ Nostalgic linen

Dzisiaj obiecane wnętrza z "klimatycznym" lnem czyli jak lniane poduchy, zasłony i narzuty mogą sprawić, że nasze wnętrze zaaranżowane jest w sposób przytulny, rześki z nostalgiczno- rustykalną nutą. Dla mnie to prawdziwie odpoczynkowy i sielski klimat, który każdy z nas z odrobiną dodatków może stworzyć na kilku metrach własnej przestrzeni. Albo uciec do babci na wieś- tam na pewno coś w tym stylu się znajdzie:) Enjoy:)
Today, what I previously promised, interiors with stilish, little bit nostalgic linen- so how linen pillows, curtains and bedspread make our interior cosy, bracing with rustic style. For me is a really relaxational and rural flavour, which we may easily create with simple linen accessories. Or we can always visit our grandmother who lives in the country- she will have sth similar for sure:) Enjoy:)

Tutaj znalazła się nawet poduszka z "carte postale":)
Here's the pillow with "carte postale":)

Miłego dnia!
Have a nice day!