WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Praca, praca, praca.../Work, work, work...

Niestety weekend się skończył:( Przed nami nowy tydzień i kolejne wyzwania projektowe co akurat jest dobrą wiadomością:) Poniżej możecie podejrzeć jaki projekt wnętrza czeka mnie w najbliższym czasie. Część mieszkania, obejmująca kuchnię i 2 pokoje. Całość niewielka i równie mało funkcjonalna, postaram się stworzyć jak najciekawszy, zgodny z oczekiwaniami i najbardziej funkcjonalny układ wnętrza. Przyda się tutaj spora metamorfoza:) Efektami podzielę się wkrótce:) A jaka będzie inspiracja? Hmm...:)
Unfortunately weekend has just finished:( Here's a new week and another designing challenges which is a happy news:) Below you may check a plan for another interior to prepare. A part of apartment with kitchen and 2 rooms. It's not a big space, but also not really functional. I will try to create interesting and functional style. I will show effect soon I hope:) And how about inspirations? Hmm...:)


I kilka małych inspiracji:
A few little inspirations:
Miłego tygodnia i kreatywnej pracy!
Have a nice week & a lot of creative work!