WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


sobota, 17 sierpnia 2013

Projekt: salon z kuchnią i jadalnią/Lounge with kitchen & dining room draft

Projekt z rzutu sprzed kilku dni prawie skończony:) Dzięki wyburzeniu ścianek udało się uzyskać połączoną przestrzeń obejmującą projekt kuchni z jadalnią oraz salonem. Motywem przewodnim jest cegła i drewno. Kolorystyka biel i szarość z akcentem w kolorze wrzosu. Wszystko to dla podkreślenia stonowanej elegancji pomieszczenia z nutką włoskiego wyposażania i fotografii z filmu " La dolce vita":) Miało być elegancko i ciepło. Udało się?:)
New interior design draft almost finished:) Kitchen and room walls will be torn down- thanks to this there will become a large space with kitchen, dining room and lounge. Leitmotiv contains bricks and dark wood. Colors: white and grey with a bit of  heather colors.  Style elegant with a bit of Italian furniture, lamps and photos from "La dolce vita". This interior conception supposed to be elegant, stylish an warm. Did I manage to do this?:)


Miłego weekendu!
Enjoy the weekend!