WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


środa, 23 października 2013

Kuchnia na niebiesko/ Blue kitchen

Hvordan går det? Czyli jak się macie?  (po norwesku oczywiście). Dzisiaj jak najbardziej norweski pomysł czyli kuchnia w kolorze blue. U nas raczej rzadko spotyka się takie rozwiązanie, po pierwsze dlatego, ze przeważnie nasze mieszkania są tak zaprojektowane i urządzone, że ten kolor niekoniecznie pasuje a po drugie, że raczej nie stosuje się takiego koloru szczególnie w kuchni ponieważ podobno odbiera apetyt:) W każdym razie kiedy patrzę na takie norweskie rozwiązanie w kuchni braku apetytu nie odczuwam, a raczej po raz kolejny podoba mi się ten prosty skandynawski projekt. Enjoy!
Hvordan går det? What means "How are you" (in Norwegian of course). Today very Scandinavian/Norwegian interior idea- kitchen in blue. We rarely use blue colour in our interiors, especially in kitchens,  first of all because they are designed in a way where blue just doesn't fit, second, it is said that blue spoils our appetite:) Anyway, when I look at photos below I don't have such feeling, Ijust like this simple Scandinavian idea. Enjoy!


Source of photos: elleblogg.no

Ha en bra dag!