WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


wtorek, 15 października 2013

Wielka skandynawska metamorfoza/ A big Scandinavian metamorphosis

Być może to szaleństwo...biel w domu, w którym żyje szalony labrador! To z pewnością szaleństwo ale zdecydowałam się na nie świadomie. Rozpoczęła się właśnie wielka metamorfoza zwana skandynawską ponieważ królować w niej będzie biel z mocnymi czarno-brązowymi akcentami, odrobina szarości i starości w stylu shabby chic. Kreatywny weekend za mną, biały kawowy stolik czeka na wielkie zmiany aby zająć swoje właściwe miejsce:) No to do roboty! Efekty wkrótce póki co inspiracje tego szaleństwa:)
It might be a crazy...white in the house where labrador lives! Yes, it must be a crazy but I decided to do this. I just started a great metamorphosis called Scandinavian because white color will dominate the whole interior together with black &brown accents, a bit of gray and old in shabby chic style. Creative weekend has finished, white coffee table is ready waiting for its new place in Scandinavian interior:) So, let's work! Effects soon, for now  you may check inspirations of this madness:)

Miłego dnia!
Have a nice day!