BLOG O WNĘTRZACH I PODRÓŻACH.
DWIE PASJE- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I PODRÓŻE. WITAJCIE W MOIM ŚWIECIE!

piątek, 22 listopada 2013

Łazienka w rozmiarze mikro na 2,2m2/ Small bathroom at 2,2m2

Prawie niemożliwym wydaje się zaprojektowanie funkcjonalnej łazienki na 2,2 m2. A jeśli okaże się, że zmieścił się w niej prysznic, umywalka , toaleta a nawet jest miejsce do przechowywania to jest to prawdziwe mistrzostwo świata:) W dodatku jasno i niebanalnie bo nietypowe jak na łazienkę kolory- biel i czerwień. Dwa lustra sprawiają, że łazienka wydaje się przestronniejsza, dodatkowo nad prysznicem mamy luksfery, które w dzień wpuszczają światło z kuchni. 
I tak kończy się historia 28 metrowego mieszkania w bloku. Jak widać nawet na takim metrażu mieszkanie może być fajnie aranżacyjnie zaprojektowane, przestronne i przytulne:)
It's almost impossible to arrange functional bathroom in size 2,2m2. And if it turns out that there sie everything inside- shower, bathroom sink, toilet and even space to store that's truely amazing:) Moreover, there's a lot of light and not trivial colors arrangement- white and red. Two mirrors make the space wider.
So this is the end of story about small 28 meters apartment in residential block. This can only show that also at this space we can arrange apartment in interesting, spacious and cosy way:)
Podczas pracy
During workMiłego weekendu!
Have a nie weekend!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz