WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


piątek, 27 grudnia 2013

Moodboard dla kuchni w stylu włoskim/ Moodboard for Italian style kitchen

Do pełnego powrotu do pracy jeszcze czas:) Ale nie zmienia to faktu, że w głowie i tak powstają pomysły i realizacje dla kolejnych projektów. Dziś tylko krótki moodboard czyli zestawienie materiałów, które zostaną użyte dla projektu kuchni w stylu włoskim. Wstępną realizację widać już częściowo na moodboardzie ale więcej o samym projekcie już wkrótce:) A tymczasem miłego weekendu i dalszego leniuchowania:)
It's still a time to get back to work:) But it doesn't change the fact that there are ideas in my head for another interior design work. Today only a short moodboard relation- a composition of materials and things which will be used for another project realisation- kitchen in Italian style. A part of realisation you may already see at moodboard but more about the whole design soon:) Meanwhile, have a great weekend and further laze:)Miłego weekendu!
Have a great weekend!