WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


czwartek, 5 grudnia 2013

Salon w górach w wydaniu świątecznym/ Christmas arrangement for a mountain house

Nie ma nic lepszego niż zasiąść w górskim domu z kubkiem gorącej kawy w świątecznym klimacie kiedy na dworze tylko zima i śnieg:) Dzisiaj przedstawiam projekt salonu, który właśnie przywołuje taką przyjemną chwilę. Praca nad projektem była czystą przyjemnością, nie tylko ze względu na lokalizację ale również dzięki stylistyce, która mnie samej jest bardzo bliska. Salon jest bardzo przestronny, jasny, utrzymany w stylu nowoczesnym ale z nawiązującymi do otoczenia z elementami drewna i białej cegły. Jako że, realizacja planowana jest na przyszły rok pozwoliłam sobie na aranżację w stylu świątecznym tak aby inwestorzy poczuli już co ich czeka:)
There's nothing better than sitting on the sofa in a house located far away in mountain,s with a cup of hot coffee when there's only winter and snow outside:) Today I'd like to show you a project for a lounge with dining room  which is just showing such a great moment. Working at this design was a real pleasure not only because of its localization but also thanks to style which is close to my heart. There's a spacious lounge, with bright colours in modern style but near to nature with wooden and bricks elements.  Realisation is planned for next year so I decided to make Christmas arrangement to show inwestors what is waiting for them for next Christmas:)
 Miłego dnia!
Have a nice day!