WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


wtorek, 7 stycznia 2014

Kuchnia w wersji klasycznej/ Classic style kitchen

Jak przewidywałam tak się stało...Tydzień zaczął się intensywnie z brakiem czasu i pośpiechem, od którego na chwilę się odzwyczaiłam. Dziś przedstawiam wstępny projekt kuchni wraz z jadalnią, która utrzymana będzie w stylu klasycznym, włoskim, jasnym i po prostu...ponadczasowym:) Kuchnia praktycznie w pełni jest zabudowana, zatem w kształt litery "U" ale udało mi się wprojektować małą wyspę, która równocześnie jest też połączeniem między kuchnią a jadalnią- na szybką kawę i szybkie śniadanie. Rozwiązanie idealne kiedy mamy duże potrzeby kuchenne pod względem sprzętów zatem liczby szafek ale jednocześnie nie chcemy rezygnować z miejsca, które jednak pozwoli nam w tej kuchni usiąść. Zatem dziś pozostawiam pole do wyobraźni a efekty wkrótce:)
It happened exactly as I expected...My week started intensively with a hurry and lack of time, which I forgot for a while during Christmas. Today I'd like to show you a conception design for a kitchen and dining room, which will be arranged in classic, little Italian, bright, just ageless style:) Kitchen is made in letter "U" shape, but I also managed to make a small board, which also is a connection with dining room and will allow to sit for a fast coffee or breakfast in a hurry. It's a perfect solution for owners, because they have many kitchen equipment which must be hidden in many kitchen shelves. So today it's a field for your imagination and soon I will show you the final effect. 


Miłego dnia!
Have a nice day!