WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


piątek, 24 stycznia 2014

Weekend pleasures- finally winter

Czasem aby zebrać siły do pracy i inspirację na kolejne projekty trzeba po prostu uciec i się wyłączyć. A że nareszcie przyszła zima najlepsze na to miejsce to ...oczywiście góry:) Szkoda tylko, że trzeba szukać naprawdę daleko ażeby znaleźć spokój (niestety nie tylko ja wpadłam na ten pomysł:)) i sił tych nabrać ale po prostu trzeba! Zatem przed kolejnym postem projektowym życzę wszystkim zimowego odpoczynku:) I pamiętajcie, natura jest najlepszym projektantem!
Sometimes to get strength for a work and new inspirations we just have to run away and find some peace& quiet. Winter finally came so the best place to get a new energy is...mountains:) There's only one problem, I just have to go really far away to find peace because I'm not the only person who just got that idea:) Anyway, it's just necessary to do this! So before another post about my work and designs I'm wishing all a lot of winter rest and inspiration:) And remember-nature is the best designer!