WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


środa, 26 lutego 2014

W dobrym towarzystwie- len/ In a good company-linen

Projektowanie wnętrz to zajęcie, które praktycznie pochłania bez reszty. Stąd brak czasu na wiele innych rzeczy, które również z powodzeniem można robić z pasją jak gotowanie czy pieczenie. Ale nie można być dobrym we wszystkim zatem jeśli już znajduję czas na cokolwiek to najważniejsze żeby zrobić to kreatywnie i z przyjemnością co w moim przypadku oznacza w pięknym towarzystwie- w dzisiejszym przypadku lnu:) Dodatki to coś co nadaje wnętrzu charakteru. W przypadku kuchni idealnie jest kiedy można połączyć praktyczne dodatki , które jednocześnie są tak wykonane, że cieszą oko i dzięki nim nawet najprostsze śniadanie staje się chwilą przyjemności. Dzisiaj w oderwaniu od szaleństwa projektowania moje małe przyjemności zwane szybkim śniadaniem i kaloryczną babeczką w najlepszym towarzystwie naturalnego lnu i oczywiście kawy:) Len wykończony koronką zawsze będzie kojarzył mi się z sielskością i odpoczynkiem a lniane dodatki to coś co powinno znaleźć się w każdej kuchni -nie tylko urządzonej w stylu prowansalskim.
When you are interior designer you actually don't have time for anything else. You don't have time for many other things which can also be done with passion and creativity like cooking or baking. But we just can't be perfect in all things, so if I finally find time for sth different from designing I'm trying to make it in a good company- what it my case means in beautiful compnay- today linen:) Decorations give character to our interiors. In a kitchen it's perfect when we may join together useful things with beautiful patterns, thanks to this even the most simple breakfast is a moment of pleasure. Today I'd like to show you my small pleasures- fast breakfast and caloric muffin in a great company of beautiful made linen and coffee of course:) Linen and lace always remind me rural style and a moments of rest and linen accessories should find their's place in each kitchen- not only in occitan style.
Piękne lniane dodatki stworzone przez Lniany Zaułek
Beautiful linen accessories are made by Lniany Zaułek

Pięknego dnia!
Have a beautiful day!