WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Idealne miejsce do pracy/Perfect work place

Idealne miejsce do pracy to miejsce, które inspiruje:) Nie da się tworzyć rzeczy kreatywnych, dających satysfakcję, kiedy jesteśmy w miejscu źle zorganizowanym i w którym czujemy się po prostu jak nie "u siebie". Dlatego każdy, nawet jeśli nie jest to biuro w jego własnej firmie potrzebuje odrobiny swobody w zorganizowaniu choćby nawet tylko "estetycznym" miejsca, w którym spędza tak wiele czasu. Idealną sytuacją jest możliwość pełnego zaprojektowania własnego biura, gdzie znajdzie się miejsce na biurko, kanapę dla rozmów z klientami i na przygotowanie kawy:) Do tego jeśli jeszcze można otoczyć się ulubionymi kolorami i inspiracjami to praca w takim miejscu to prawdziwa przyjemność. Wkrótce podzielę się projektem właśnie takiego miejsca a na razie inspiracje. Miłego dnia!
Perfect place for work is a place which gives inspiration:) It's not possible tobe creative and make things which gives satisfaction if we have to do it in a place which is bad organized and where we feel like at "strangers" house. Everyone needs a bit of freedom in arranging his own working place. Perfect situation is when we are able to arrange our own office from beginning till the end, where we can place a desk, sofa for sitting with customers and separate place to make a coffee:) (there's no work without coffee!). Moreover, if we can add favourite colours and inspiring things, working in such place is just a pleasure. Soon I will show you a design of such place and now you may check inspirations below. Have a nice day!
source of photos: pinterest.com