WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Idealne włoskie wnętrze w Toskanii/ Perfect villa in Tuscany

Cudownie jest obudzić się w starej toskańskej wilii, z oknem wychodzącym na ogród z basenem, we wnętrzu, w którym każdy przedmiot zdecydowanie ma duszę:) Taki klimat panuje w toskańskich willach, które położone są pośród pól i winnic-skrzypiące drzwi i okiennice, wokół cisza, przepiękna przyroda i słońce. Do tego jeśli ma się szczęście co do gospodarzy, codziennie na śniadanie pod drzwiami można znaleźć świeże pomidory prosto z ogrodu:)
It's great to wake up in Tuscan villa, in room witha a view for a garden with a pool, in interior where each furniture really has a "soul":) This is one and only flavour of villas in Tuscany, located among fields and vineyards-together with crispy  door and shutters, outside silence and beautiful nature and sun. Moreover, if you have luck, landlord will leave for you fresh tomatoes straight from a garden at the door:)
Miłego włoskiego wieczoru!
Have a great Italian evening!