WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


środa, 9 kwietnia 2014

KONKURS w kształcie litery i rozmiarze XXL/ Contest in letter shape and XXL size

Czasem tak się zdarza, że jeśli chcemy w swoich wnętrzach mieć rzeczy naprawdę fajne i oryginalne to jeśli już uda nam się takie znaleźć to albo musimy zapłacić za nie majątek, albo po prostu najlepiej będzie jak zrobimy je sami:)) Tak właśnie powstały litery w rozmiarze XXL, które od pewnego już czasu czekały w mojej głowie na realizację. Kosztowało to trochę pracy ale udało się!:) a skoro najwięcej radości ma się zawsze wtedy kiedy można podzielić się nią z innymi....zatem jeśli komuś brakuje do szczęścia ręcznie robionego, nocnego stolika w skandynawskim stylu to zapraszam do udziału w konkursie! Zasady są bardzo proste:
1. Polub Arte-INTERNI na facebooku
2. Napisz do nas (projektant@arte-interni.pl) , wyślij zdjęcie swojego wnętrza, pokoju, sypialni itd. gdzie chciałbyś/chciałabyś aby znalazła się wybrana litera (może Twoje skandynawskie lub industrialne wnętrze właśnie na nią czeka:)
3. Autor najciekawszego uzasadnienia i/albo kreatywnego wnętrza zostanie nagrodzony a jego zdjęcie opublikowane na blogu
Zapraszam do udziału! Liczy się kreatywność i pomysłowość:)) Finał 26 kwietnia!
Sometimes, if we want to have in our interiors sth really original, it happens that if we even manage to find it, we have to pay a fortune for it or we just should "DIY":)) This is the reason why I decided to do myself letters inspired by Scandinavian style. It needed some work but I did it!:) and it's always a great pleasure when we can share joy and effect with others....so if you feel that this kind of DIY letter-table will be perfect for your interior, just take a part in our contest. Rules are simple:
1. Like Arte-INTERNI on facebook
2. Write to us (projektant@arte-interni.pl), and send a photo of your interior where you would like to keep a letter-table (maybe your Scandinvian or industrial style interior just waits for it:) 
3. The author of the most interesting comment and/or photo will win and will be published on blog.
Enjoy! It's worth to be creative:)) Final 26th of April!
A niedługo relacja jak powstawały litery:)
Miłego dnia!
Soon a photo story how letters were made:)
Have a nice day!