WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


środa, 23 kwietnia 2014

Projekt-miejsce pracy/ Place for work

Po odpoczynku jak to w życiu, przychodzi czas na pracę:) Gorzej jeśli odpoczynku nie było zbyt wiele ale cóż...jeśli tylko ma się pracę, która jest pasją i do tego odpowiednie miejsce do pracy nie ma co narzekać! Dzisiaj projekt takiego właśnie miejsca, idealnego dla każdego kto pracuje z pasją. Stworzone na poddaszu starego budynku gospodarczego, stąd powierzchnia, którą można fajnie zagospodarować na miejsce do pracy, aneks kuchenny i maleńką łazienkę. Mamy tutaj też przestrzeń na rozmowy z klientami a cała aranżacja ma być twórcza i inspirująca. Pozostaje mi zatem jedynie życzyć miłej pracy w tym nowym tygodniu!:)
After we rest, we usually have to get back to work:) Life! It's worse when we didn't have as much rest as we'd like to, but when we love what we do and when we have a great place for work, we shouldn't complain! Today I'd like to show a project of such place for a person who works with passion. It's created at old building's attic, so it's a big space for work, small kitchen and bathroom. There's also a place for customers and the whole arrangement is made to inspire. So I'd like to wish all a pleasant work in a new working week!:)

Miłego dnia!
Have a nice day!