WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


czwartek, 3 kwietnia 2014

Wielki powrót-tapety/ A great come back-wallpapers

Z wnętrzami jest jak z modą, co kilka lat trendy powracają. Wieli powrót tapet w takim stylu to akurat coś co mnie osobiście cieszy. Choć samo kładzenie tapet wcale nie należy do zajęć najprostszych to jednak warto podjąc to wyzwanie aby uzyskać np. efekt drewnianej czy betonowej ściany- a przy wysokiej jakości tapety z pewnością wielu będzie się zastanawiać czy to nie przypadkiem drewno:))
Trends in interiors are same like in fashion, they come back from time to time. A great wallpapers come back is a sth which I'm happy about. Putting wallpapers at walls is not easy, but it's worth to rise this challenge to achive a great effect f.e. of wooden or concrete wall- if your wallpaper is high quality one I ensure that many of your friends will wonder isn't it a true wood at you wall:)


photos source: esencja design

Miłego dnia!
Have a nice day!