WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


poniedziałek, 16 marca 2015

Projekt:salon w stylu nowoczesnym/ Modern style living room

Duża, wygodna kanapa w salonie zamieszkałym przez rodzinę z dziećmi to podstawa. Szary kolor jest nie tylko nowoczesny i elegancki ale i dobrze współgra z orzechowym drewnem mebli, bielą ścian i lamp.Ale żeby nie było zbyt nowocześnie i chłodno wprowadzony został ciepły, złamany brązowo-wrzosowy kolor na ścianach, zasłonach i poduchach. Dodatkowym przełamaniem jest fototapeta w korytarzu z klasycznym nadrukiem:)
Big and comfortable couch in a living room in a house where family with children live is a basis. Grey colour is not only modern and elegant but also fits well to wallnut colour wooden furniture, white walls and lamps. To avoid too modern  and cold impression I added warm brown-heather colour at wall, carpets and pillows. Another warm accent is a photograph wallpaper with a classic style print:)