WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


piątek, 9 października 2015

Na weekend "hytte"/ "Hytte" for a weekend

"Hytte" po norwesku oznacza domek:) Taki, do którego udajemy się na weekend czy każdą wolną chwilę na wypoczynek w otoczeniu natury, szczególnie przepięknej i czystej norweskiej...Praktycznie w każdym regionie Norwegii takie "hytte" znaleźć można i jest to wręcz norweski obowiązek weekendowy zarówno latem jak i zimą. Urządzone prosto i naturalnie, a wokół...tylko cisza i spokój:) Miłego weekendu!
"Hytte" means a "house" in Norwegian language:) Such a house, where we go for a weekend or at any free days to spend some time close to nature, beautiful and clean especially if it's in Norway...In almost all regions in Norway we may find "hytte" and it's almost a "duty" for a weekend also in a summer and winter time. It's usually simple furnitured in harmony with nature, around only peace and quiet:) Have a good weekend!


                                       Perfect "hytte" in Haglebu Fjellstue