WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


wtorek, 27 października 2015

PROJEKT: jedna przestrzeń, wiele możliwości/ PROJECT: one interior, many options

Jedna przestrzeń- wiele możliwości, tak najkrócej można określić poniższy projekt. Na 40m/2 stworzony został mały przedpokój, garderoba oraz kuchnia wraz z salonem, który nocą siłą rzeczy zamienia się w sypialnię. Punktem centralnym jest ścianka, która z jednej strony pełni funkcję holu z wieszakiem i miejscem aby usiąść i zdjąć buty a z drugiej jest punktem dekoracyjnym salonu "wyposażonym" w biokominek. Widać go zarówno z salonu jak i z kuchni. Kolorystyka jasna z elementami drewna, które dodatkowo nadają wnętrzu przytulności.
One space- many options, this is the shortest explanation for a project below. At 40m/2 of space I managed to create a small hall, wardrobe and a kitchen with a living room, which changes into a a bedroom during the night of course. Main point in the whole space is a wall which divides the interior for a hall at the one side and for decoration part with a fireplace at the other side. It's easily seen from a kitchen and from a living room. Colours are bright with wooden elements making the whole interior a cosy place.