WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


piątek, 21 października 2016

REALIZACJA: wnętrze w stylu prowansalskim/sypialnia/hol/mała łazienka/ REALISATION: Provence style interior/bedroom/hallway/small bathroom

Ostatnie kadry z realizacji wnętrza w stylu prowansalskim, które prezentowałam w ostatnich wpisach. Cały projekt i podążająca za nim realizacja był bardzo spójny- utrzymany w jednej stylistyce i harmonijnej kolorystyce co naprawdę przełożyło się na finalny efekt końcowy. Poniżej zdjęcia sypialni w stylu prowansalskim i kilka ujęć holu oraz małej łazienki. Raz jeszcze dziękuję inwestorom za współpracę! :)
Last photos made after realisation of Provence style interior project which I wrote about in last few posts. The whole project was prepared according to one & coherent idea- one style and harmonious colurs which gave a strong impact at final effect. Below photos from a bedroom, hallway and a small bathroom. I hope you'll enjoy it!

Sypialnia:
Bedroom:

Hol:
Hallway: Mała łazienka:
Small bathroom: