BLOG Live Creative POWSTAŁ PODOBNIE JAK PRACOWNIA PROJEKTOWA ARTE-INTERNI Z WIELKIEJ PASJI DO PROJEKTOWANIA I ARANŻACJI WNĘTRZ. JEST TO BLOG O WNĘTRZACH, PROJEKTACH WNĘTRZ ORAZ O PODRÓŻACH, KTÓRE SĄ MOJĄ KOLEJNĄ PASJĄ, I Z KTÓRYCH CZERPIĘ ENERGIĘ I INSPIRACJĘ DO DALSZEJ KREATYWNEJ PRACY. W NIEMALŻE KAŻDEJ CHWILI TOWARZYSZY MI TEŻ FOTOGRAFIA. WSZYSTKIE TE ELEMENTY SPRAWIAJĄ, ŻE MOJE ŻYCIE STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZE I BOGATSZE. MOJEMU SERCU NAJBLIŻEJ DO NORWEGII I WŁOCH, STĄD ZNAJDZIECIE TU WIELE SKANDYNAWSKICH I WŁOSKICH INSPIRACJI.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


poniedziałek, 20 marca 2017

PROJEKT: wnętrze w stylu skandynawskim/ PROJECT: Scandinavian style interior

Praca nad projektem wnętrza w stylu skandynawskim była prawdziwą przyjemnością:) Nie tylko ze względu na upodobania inwestorów ale przede wszystkim ze względu na ich pełne zaangażowanie i zdecydowanie w stosunku do efektu, który chcą osiągnąć i w jakim wnętrzu chcą mieszkać. Założenia były proste- biel, szarość, drewno, przytulny efekt i odpowiednia ilość miejsca na przechowywanie bez zaburzenia poczucia przestrzeni. Jedyne szaleństwo kolorystyczne pojawiło się w pokoju dziecięcym:) Teraz czekamy na realizację!
Work on the Scandinavian style interior project was a real pleasure:) Not only because of investors preferences but also because of full involvement and decisions about the final effect of dreamed interior to live in. Assumptions were simple- white & grey colours, wood, cosy effect and proper space for storage without disturbance for a space feeling. Crazy colours appeared only in a child room:) Now we are waiting for the realisation!

SALON/ LIVING ROOMKUCHNIA/KITCHEN


SYPIALNIA/BEDROOMPOKÓJ DZIECIĘCY/ CHILD ROOM