BLOG Live Creative POWSTAŁ PODOBNIE JAK PRACOWNIA PROJEKTOWA ARTE-INTERNI Z WIELKIEJ PASJI DO PROJEKTOWANIA I ARANŻACJI WNĘTRZ. JEST TO BLOG O WNĘTRZACH, PROJEKTACH WNĘTRZ ORAZ O PODRÓŻACH, KTÓRE SĄ MOJĄ KOLEJNĄ PASJĄ, I Z KTÓRYCH CZERPIĘ ENERGIĘ I INSPIRACJĘ DO DALSZEJ KREATYWNEJ PRACY. W NIEMALŻE KAŻDEJ CHWILI TOWARZYSZY MI TEŻ FOTOGRAFIA. WSZYSTKIE TE ELEMENTY SPRAWIAJĄ, ŻE MOJE ŻYCIE STAJE SIĘ PIĘKNIEJSZE I BOGATSZE. MOJEMU SERCU NAJBLIŻEJ DO NORWEGII I WŁOCH, STĄD ZNAJDZIECIE TU WIELE SKANDYNAWSKICH I WŁOSKICH INSPIRACJI.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


czwartek, 20 kwietnia 2017

PROJEKT: pokój dla nastolatki/ PROJECT: teenager room

Najpiękniejsze w projektowaniu przestrzeni jest spełnianie marzeń. Tym razem pomimo ograniczonej przestrzeni udało się zaprojektować kilka z nich- duże, metalowe łóżko, toaletkę, sporą szafę na przechowywanie, miejsce do nauki i najważniejsze- efektowny bujak:) Wszystko pośród bieli, czerni, szarości i również wymarzonej cegiełki na ścianie:) Czekamy z niecierpliwością na realizację!
The most beautiful thing in space arrangement is making dreams come true.This time despithe the limited space we managed to design a few of those dreams- big, metal bed, dressing table, big storage cabinet, place to study and the most important- glamorous rocker:) All among white and black colours and dreamed white brick on the walls:) We are waiting impatiently for the realisation!