WITAJCIE NA BLOGU Live- Creative TWORZONYM PRZEZ PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ ARTE-INTERNI. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, PODRÓŻE, SKANDYNAWIA OTO CO JEST MOJĄ PASJĄ I INSPIRACJĄ DO DZIAŁANIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZACIEKAWI WAS KAWAŁEK WŁAŚNIE TEGO ŚWIATA.
DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY NA Live Creative- BLOGU O WNĘTRZACH I NIE TYLKO:)


piątek, 11 maja 2018

REALIZACJA: kuchnia w stylu nowoczesnym/ modern style kitchen

O projekcie tej kuchni pisałam tutaj https://arte-interni.blogspot.com/2017/02/projekt-nowoczesna-kuchnia-otwarta-na.html i nareszcie mamy realizację:) Zdjęcia powstały bez pieczołowitych przygotowań, znoszenia kwiatów, dekoracji i przedmiotów, które znikają razem z fotografem co często zdarza się niestety na sesjach takich realizacji:) A przecież nie o to chodzi, tylko żeby pokazać, że dobrze zaprojektowane wnętrze to też wnętrze, w którym się zmywa, gotuje, po prostu żyje...i to fajnie żyje:) Realizacja salonu i łazienki w zdjęciach soon:) Pozdrowienia dla inwestorów!
About the project of this kitchen I wrote here https://arte-interni.blogspot.com/2017/02/projekt-nowoczesna-kuchnia-otwarta-na.html and we finally have realisation:) Photos was taken without careful preparings , bringing flowers, decorations and elements which disappear together with photograph what happens pretty often at sessions like this:) And the real point is to show real life, where a good projected interior is an interior where we wash dishes, cook and just live everyday life....a great life :)living room and bathroom realisation at photos soon:) Greetings to investors!