BLOG O WNĘTRZACH I PODRÓŻACH.
DWIE PASJE- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I PODRÓŻE. WITAJCIE W MOIM ŚWIECIE!

wtorek, 9 lipca 2019

REALIZACJA: mieszkanie w stylu minimalistycznym w szarości, drewnie i turkusie/ REALISATION: minimalistic style interior with grey, wood and turquise

Każde wnętrze powinno przede wszystkim być dopasowane do inwestora, odzwierciedlać jego charakter i potrzeby. Dlatego tak bardzo dumna jestem z projektu i realizacji mieszkania w Krakowie- inwestor doskonale wiedział w jakiej stylistyce będzie czuł się najlepiej i poszliśmy właśnie w tą stronę- minimalizm, szarości, elementy w drewnie. Jedynym elementem przełamującym ten spokojny minimalizm jest kolor turkusowy, który pojawił się w dodatkach i ożywił wnętrze. Dziękuję inwestorowi za zaufanie, współpracę i za realizację wizji projektowej, która okazała się strzałem w dziesiątkę:)!
Every interior should be matched perfectly to investor's style and be a mirror for his character and needs. That's why I'm so proud of this project below and it's realisation placed in Cracow- investor knew exactly which style is best for him and we just followed this direction- minimalistic style, greys, wooden elements. The only element is a contrast turquise colour in decorations. Thanks so much for trust and great cooperation in making this vision real- which is just bull's - eye:)! PROJEKT:

REALIZACJA:

PROJEKT:

REALIZACJA:PROJEKT:

REALIZACJA:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz