BLOG O WNĘTRZACH I PODRÓŻACH.
DWIE PASJE- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I PODRÓŻE. WITAJCIE W MOIM ŚWIECIE!

piątek, 31 stycznia 2020

PROJEKT: salon w stylu lekko industrialnym, z betonem i lamelami/ PROJECT: living room in light industrial style & concrete

Beton w połączeniu z elementami drewnianymi sprawia, że wnętrze nabiera stylu i przytulności zamiast surowości. W przypadku tego projektu kluczowe było dopasowanie do elementów, które już znalazły się we wnętrzu- czyli otwartej na salon kuchni wykonanej w konkretnej kolorystyce. Tym samym kolory lameli, które pojawiły się w projekcie nawiązały do frontów szafek kuchennych. Lamele w połączeniu z betonem stworzyły aranżacyjną ścianę na wprost której, można rozłożyć się na dużej, wygodnej, granatowej kanapie. Lampy i stół dodały spójności. Oby Inwestorom mieszkało się super:)
When we join concrete and wood we will receive an element which gives the interior a style and cosy atmosphere instead of unadorned space. The main part of this project was to ajust colors and style to elements which we already had before- a kitchen opened at living room. In this way wood panelling got colour similar to kitchen cabinets. Wood together with concrete made a wall arrangement which we can admire directly from a large and comfortable navy-blue sofa.. I wish Investors all the best in this interior:)

                   Zdjęcie- realizacja - dziękuję inwestorce p. Joannie:) / Realisation photo


Projekt/ Project
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz