BLOG O WNĘTRZACH I PODRÓŻACH.
DWIE PASJE- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I PODRÓŻE. WITAJCIE W MOIM ŚWIECIE!

piątek, 14 lutego 2014

Inspiracja po skandynawsku- bądźmy dziś kreatywni/Scandinavian inspiration- let's just be creative today

A więc nastał ten przez jednych uwielbiany przez drugich znienawidzony dzień. Ja nie oceniam tylko staram się znaleźć coś kreatywnego i pozytywnego i tak już od rana chodzą za mnie norweskie słowa kojarzące się z tym dniem. Zatem mamy tutaj:
-kjareste czyli ukochanego/ukochaną
- jeg elsker deg czyli kocham cię
-feire dagen czyli świętować ten dzień
-frokost på senga czyli śniadanie do łóżka
-lengte etter czyli tęsknić za
- forelsked czyli zakochany
 A jeśli sprawy zajdą dalej mamy bryllup czyli ślub/wesele.
A poniżej kilka inspiracji w skandynawskim stylu, przecież nie wszystko wokół musi mieć wyglądać czerwonego serduszka:) Pokuśmy się o trochę kreatywności i może po prostu potraktujmy ten dzień jako możliwość zrobienia czegoś fajnego, innego dla kogoś:) Niestety nie potrafię wydziergać na drutach serca z wełny ale za to co roku przygotowuję album ze zdjęciami podsumowujący zeszły rok- idealny prezent, kreatywny z mnóstwem wspomnień. Życzę wielu pomysłów!
So here it is Valentine's Day, some people love it others just hate it. I'm not trying to judge I'm just trying to find a field for positivity and creativity this day, so as only I woke up I started to think about Norwegian words associated with this day. So here we have:
-kjareste - girlfriend/boyfried
- jeg elsker deg - I love you
-feire dagen - to celebrate this day
-frokost på senga - breakfast in bed
-lengte etter - miss for
- forelsked - to be in love
And below you may find some Scandinavian style inspirations- I think that not everything around us must have a red heart shape and look:) Let's try to find in ourselves some creativity and let's just treat this day as a possibility to do sth different and fun for others:) I'm wishing you a lot of ideas!
 
                                        source of photos: pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz